Πέμπτη, 12 Ιανουαρίου 2012

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΠΣΦ

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
17η αγωνιστική Σάββατο 14-01-2012 ώρα : 15.00


Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ -ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ- ΑΣ ΛΑΜΙΑ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Β -ΔΟΣΚΟΡΗΣ

Αγώνας: ΜΑΡΤΙΝΟ-ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Γ- ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ 2010
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΛΑΓΟΣ

Αγώνας: ΔΟΜΟΚΟΣ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Δ

Αγώνας: ΑΡΗΣ-ΕΚΚΑΡΑ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΜΠΕΗ ΒΙΒΗ –ΔΑΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ -ΣΑΚΚΟΣ


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
13η αγωνιστική Σάββατο 14-01-2012 ώρα : 15.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: Π.ΓΙΑΝΙΣΤΟΥ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΤΣΟΥΚΑ-ΔΟΞΑ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΡΟΔΩΝΙΑ-ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ ΩΡΑ 17.00
Διαιτητής: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ
Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΑΜΟΥΡΙ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΡΙΣΣΙΟΣ
Αγώνας: ΜΑΚΡΗ-ΚΑΣΤΡΙ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΠΑ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΚΟΜΗΤΗΣ
Πρωτάθλημα Β- ερασιτεχνικής κατηγορίας
9η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-2012 ώρα : 15.00
Αγώνας: ΑΕΝΑ-ΡΕΓΓΙΝΙ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ Α
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ Η -ΜΗΤΡΑΝΤΖΙΑΣ
Αγώνας: ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΑΕΤΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-01-2012 ΩΡΑ 11.00
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΜΗΤΡΑΝΤΖΙΑΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ
Αγώνας: ΑΕΝΑ ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΕΚΚΑ
Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΕΛΠΙΔΕΣ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ-ΠΕΡΙΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ

Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
13η αγωνιστική Κυριακή 15-01-2012 ώρα : 15.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ -ΤΡΑΓΑΝΑ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ- ΚΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΜΩΛΟΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΚΟΝΤΟΣ-ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΗΦΙΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Κ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ-ΤΣΑΛΙΚΗΣ
Αγώνας: ΖΕΛΙ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΤΣΙΛΙΚΑ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-Ν.ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ-ΚΟΜΜΑ
Διαιτητής: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Δ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ Α
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας: ΜΕΛΙΤΑΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΡΙΣΣΙΟΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΒΡΑΧΑ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΣΑΚΚΟΣ-ΚΑΠΠΟΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΜΗΤΗΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-Ν.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
1η αγωνιστική Κυριακή 09-11-2011 ώρα : 15.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: ΑΝΘΗΛΗ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Διαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ
Βοηθοί: ΛΑΓΟΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ
Αγώνας: ΡΑΧΕΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ Η-ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ
Αγώνας: ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ-ΑΧΙΝΟΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
Αγώνας: ΚΟΜΠΟΤΑΔΕΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΕΚΚΑ

Πρωτάθλημα Β- ερασιτεχνικής κατηγορίας
9η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-01-2012 ώρα : 15.00
Αγώνας: ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΓΗΠ. ΕΠΣΦ ΩΡΑ 12.00
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-01-2012 ΩΡΑ 11.00
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑ-ΠΕΡΙΣΣΙΟΣ
Αγώνας: ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ -ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ

ED/EPSF
ATHNASIOS PAPAKOSTAS