Παρασκευή, 6 Ιανουαρίου 2012

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑ

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
16η αγωνιστική Σάββατο 07-01-2012 ώρα : 15.00


Αγώνας: ΑΣ ΛΑΜΙΑ-ΛΑΡΥΜΝΑ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΛΑΓΟΣ- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Δ- ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας: ΕΝΩΣΗ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ.ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΜΑΡΤΙΝΟ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΑΥΓΕΡΗΣ Η.

Αγώνας: ΕΚΚΑΡΑ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ- ΣΑΚΚΟΣ

Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΔΟΜΟΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ. – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Γ.

Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΑΡΗΣ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΗΠ.ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
12η αγωνιστική Σάββατο 07-01-2012 ώρα : 15.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ-Π.ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ Α
Βοηθοί: ΖΑΙΜΗΣ- ΜΠΕΗ ΒΙΒΗ
Αγώνας: ΑΜΟΥΡΙ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΡΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ - ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΡΟΔΩΝΙΑ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ- ΔΑΙΤΣΙΩΤΗ
Αγώνας: ΜΑΚΡΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΠΑ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Β- ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ Β- ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
Πρωτάθλημα Β- ερασιτεχνικής κατηγορίας
8η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 07-01-2012 ώρα : 15.00

Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ-ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ -ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΒΙΤΩΛΗ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ.- ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΒΑΡΔΑΤΕΣ-ΑΕΝΑ ΓΗΠ. Ν. ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
12η αγωνιστική Κυριακή 08-01-2012 ώρα : 15.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΜΩΛΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α- ΖΩΓΑΣ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΤΡΑΓΑΝΑ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ- ΛΕΚΚΑ
Αγώνας: Ν.ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ-ΖΕΛΙ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ Α
Βοηθοί: ΤΣΑΛΙΚΗΣ- ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΚΟΜΜΑ -ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ- ΚΟΜΗΤΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Δ. -ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΣΑΚΚΟΣ- ΠΑΠΠΑ
Αγώνας: ΒΡΑΧΑ-ΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΛΑΓΟΣ
Αγώνας: ΕΛΠΙΔΕΣ-ΜΕΛΙΤΑΙΑ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΜΠΕΗ ΒΙΒΗ - ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΓΗΠ. ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ- ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ.- ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Βοηθοί: ΧΑΝΗΣ ΣΤ- ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Αγώνας: ΑΧΙΝΟΣ-ΑΝΘΗΛΗ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ- ΑΥΓΕΡΗΣ Η
Αγώνας: ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΚΟΜΠΟΤΑΔΕΣ-ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ -ΤΣΙΛΙΚΑ Β


ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣΦ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ