Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2011

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΠΣΦ

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
4η αγωνιστική Σάββατο 15-10-2011 ώρα : 16.00


Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ -ΛΑΡΥΜΝΑ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΘΑΝ - ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ.

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝ-ΝΟΥ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ – ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Γ

Αγώνας: ΜΑΡΤΙΝΟ-ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Κ
Βοηθοί: ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ- ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ -ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας: ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ –ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Αγώνας: ΑΣ ΛΑΜΙΑ- ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΠΠΑ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί: ΛΑΓΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ 4ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Αγώνας: ΕΝΩΣΗ- ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΠΑΤΑΓΙΑΣ

Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΕΚΚΑΡΑ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ -ΒΛΑΧΟΣ



Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
2η αγωνιστική Σάββατο 15-10-2011 ώρα : 16.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΑΡΧΑΝΙ –Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ ΓΗΠ.ΑΡΧΑΝΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ -ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ
Αγώνας: ΔΟΞΑ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Βοηθοί: ΠΡΑΤΗΛΑΣ-ΚΑΡΑΜΠΗΣ
Αγώνας: ΑΜΟΥΡΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΤΣΙΛΙΤΗΣ
Αγώνας: ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ –ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
Αγώνας: ΚΑΣΤΡΙ-ΜΑΚΡΗ
Διαιτητής: ΛΙΟΣΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ -ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΜΑΚΡΟΛΙΒΑΔΟ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Βοηθοί: ΣΑΚΚΟΣ - ΔΑΪΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
Αγώνας: ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ



Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
2η αγωνιστική Κυριακή 16-10-2011 ώρα : 16.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΤΡΑΓΑΝΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ -ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΜΩΛΟΣ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ ΓΗΠ. ΚΟΜΝΗΝΑΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Αγώνας: ΚΗΦΙΣΟΣ-ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ Α -ΖΙΩΓΑΣ
Αγώνας: ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ-ΖΕΛΙ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ- ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Αγώνας: Ν.ΚΡΙΚΕΛΛΟ-ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ -ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
Αγώνας: ΚΟΜΜΑ-ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ.ΔΑΜΑΣΤΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ -ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΑΙΑΝΤΑΣ- ΟΜΒΡΟΣ ΓΗΠ.ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΖΑΙΜΗΣ-ΚΑΡΚΑΝΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΑΜΑΚΙ-ΜΕΛΙΤΑΙΑ ΓΗΠ.ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΛΕΚΚΑ
Αγώνας: ΒΡΑΧΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Διαιτητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΚΟΥΔΑΣ- ΚΑΚΑΡΙΚΙΔΗΣ
Αγώνας: ΕΛΠΙΔΕΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΓΗΠ.ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: Ν.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ-ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Μ-ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
2η αγωνιστική Κυριακή 16-10-2011 ώρα : 16.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Βοηθοί: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ-ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Αγώνας: ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΟΛ.ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Βοηθοί: ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ –ΤΣΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Αγώνας: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΛΙΟΣΗΣ-ΧΑΡΙΣΗΣ
Αγώνας: ΑΧΙΝΟΣ-ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ ΓΗΠ.ΡΑΧΩΝ
Διαιτητής: ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί: ΠΕΡΙΣΣΙΟΣ -ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΚΟΜΠΟΤΑΔΕΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΣΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΗΤΡΑΝΤΖΙΑΣ
Αγώνας: ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ-ΡΟΔΩΝΙΑ ΓΗΠ.ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΗΣ ΔΗΜ.
Βοηθοί: ΚΑΡΑΜΠΗΣ-ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣΦ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ