Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2011

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
6η αγωνιστική Σάββατο 22-10-2011 ώρα : 16.00


Αγώνας: ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ -ΛΑΡΥΜΝΑ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

Αγώνας: ΑΡΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Αγώνας: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ

Αγώνας: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΓΛΥΦΑ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΖΑΦΕΙΡΗΣ- ΠΑΠΠΑ

Αγώνας: ΜΑΡΤΙΝΟ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΛΑΓΟΣ-ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ

Αγώνας: ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ

Αγώνας: ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ-ΕΚΚΑΡΑ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας: ΛΑΜΙΑ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ –ΔΑΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

Αγώνας: ΣΤΥΛΙΔΑ-ΕΝΩΣΗ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί: ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ Γ- ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Γ 4ος ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ Δ

Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
3η αγωνιστική Σάββατο 22-10-2011 ώρα : 16.00

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: Π.ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ ΓΗΠ.ΑΡΧΑΝΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
Βοηθοί: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΘΥΕΛΛΑ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΔΟΞΑ
Διαιτητής: ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΛΙΟΣΗΣ
Αγώνας: ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ-ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ- ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
Αγώνας: ΚΑΣΤΡΙ-ΑΜΟΥΡΙ
Διαιτητής: ΤΣΙΟΡΤΟΣ
Βοηθοί: ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΜΑΚΡΗ-ΓΡΑΜΜΕΝΗ
Διαιτητής: ΑΥΓΕΡΗΣ Α
Βοηθοί: ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ- ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ ΓΗΠ. ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ
Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΛΙΚΗΣ- ΚΟΤΣΙΛΙΤΗΣ


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
3η αγωνιστική Κυριακή 23-10-2011 ώρα : 16.00

1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΚΑΛΑΠΟΔΙ
Διαιτητής: ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- ΠΕΡΙΣΣΙΟΣ
Αγώνας: ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΤΡΑΓΑΝΑ
Διαιτητής: ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΑΛΙΚΗΣ- ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας: ΖΕΛΙ-ΜΩΛΟΣ ΓΗΠ.ΕΛΑΤΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΖΙΩΓΑΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΚΗΦΙΣΟΣ
Διαιτητής: ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ- ΚΑΛΤΣΟΥΛΑΣ
Αγώνας: ΚΟΜΜΑ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής: ΚΟΝΤΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ -ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας: ΔΑΦΝΗ-Ν.ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής: ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ -ΔΟΣΚΟΡΗΣ 4ος ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΟΜΒΡΟΣ-ΜΕΛΙΤΑΙΑ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΑΙΑΣ
Διαιτητής: ΤΣΙΟΡΤΟΣ
Βοηθοί: ΛΕΚΚΑ-ΚΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΚΑΛΑΜΑΚΙ
Διαιτητής: ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α
Βοηθοί: ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ- ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Αγώνας: ΜΑΚΡΟΛΙΒΑΔΟ-ΒΡΑΧΑ
Διαιτητής: ΧΑΝΗΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ-ΚΑΡΚΑΝΗΣ
Αγώνας: Ν.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ-ΕΛΠΙΔΕΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
3η αγωνιστική Κυριακή 23-10-2011 ώρα : 16.00

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας: ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής: ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί: ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ- ΛΙΟΣΗΣ
Αγώνας: ΡΑΧΕΣ-ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΣΑΚΚΟΣ-ΣΑΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας: ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΣ –ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ-ΜΗΤΡΑΝΤΖΙΑΣ
Αγώνας: ΣΤΑΥΡΟΣ -ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΡΙΣΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΧΙΝΟΣ
Διαιτητής: ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
Αγώνας: ΚΟΜΠΟΤΑΔΕΣ-ΒΑΘΥΚΟΙΛΟ
Διαιτητής: ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. - ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ 16.00

Αγώνας: ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ- ΛΟΥΚΙΣΙΑ
Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜ
Βοηθοί: ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΔ/ΕΠΣΦ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ