Πέμπτη, 22 Απριλίου 2010

32η αγωνιστική A1 & 25η Α

Πρωτάθλημα Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
32η αγωνιστική Σάββατο 24-04-2010 ώρα : 16.30


Αγώνας: Αστήρ Σταυρού- Μαρτίνο
Διαιτητής: Ντζάθας
Βοηθοί: Πρατήλας- Τσαλίκης
Αγώνας: Στυλίδα- Λιβανάτες
Διαιτητής: Κυριακόπουλος
Βοηθοί: Ζαϊμης- Κεκετσίδης
Αγώνας: Αρχάνι -Ελατειακός
Διαιτητής: Δουδούμης
Βοηθοί: Αποστόλου-Δόσκορης
Αγώνας: Αταλάντη-Εφηβοι
Διαιτητής: Ξαρχάς
Βοηθοί: Παραστατίδης-Καραγεώργος
Αγώνας: Ηρακλής-Εθνικός Κομποτάδων
Διαιτητής: Γιαννόπουλος
Βοηθοί: Κατσόγιαννος-Χαρίσης
Αγώνας: Δαμάστα-Γλύφα
Διαιτητής: Γουργιώτης
Βοηθοί: Κυριαζής-Πατάγιας
Αγώνας: Κηφισός-Νίκη Μακρακώμης
Διαιτητής: Σωσώνης
Βοηθοί: Μαστρογιάννης-Τσατσάνης
Αγώνας: Αρης Αγ.Κων-νου – Φραντζή
Διαιτητής: Μουτσώκος
Βοηθοί: Λιόσης -Ζιώγας
Αγώνας: Λάρυμνα-Αχιλλέας Δομοκού
Διαιτητής: Σταμάτης
Bοηθοί: Μπακάλης - Κόντος

Πρωτάθλημα Α’- ερασιτεχνικής κατηγορίας
25η αγωνιστική Σάββατο 24-04-2010 ώρα : 16.30


Αγώνας: Τυμφρηστός- Π.Γιανιτσού
Διαιτητής: Κούντζος
Βοηθοί: Καλαμάρας- Παππά
Αγώνας: Καστρί- Βράχα
Διαιτητής: Οικονόμου
Βοηθοί: Δαουκλιώτης Κ -Κιούσης
Αγώνας: Πλατύστομο-Παμφθιωτικός
Διαιτητής: Τσιούμας
Βοηθοί: Σκάρλας-Ξηρομερίτης Γ
Αγώνας: Ροδωνιά- Βίτωλη
Διαιτητής: Χατζηθεοδώρου
Βοηθοί: Κουτσούμπας Χρ .- Δαουκλιώτη Ε
Αγώνας: Κεραυνός-Τσούκα
Διαιτητής: Λιτοσελίτης
Βοηθοί: Σάκκος- Βλάχος
Αγώνας: Σπερχειάδα 05-Αμούρι
Διαιτητής: Τζοβάρας
Βοηθοί: Καραγιάννη Βιβή-Μπέη Βιβή
Αγώνας: Αιαντας-Αχινός
Διαιτητής: Αναγνώστου
Βοηθοί: Τσέκος - Κανδηλάρης
Αγώνας: Καλύβια- Νίκη Αγ.Παρασκευής
Διαιτητής: Τσάβος
Βοηθοί: Πουγκακιώτης –Δαϊτσιώτη Μαρία
Αγώνας: Μαγνησία-Πελασγία
Διαιτητής: Βελέντζας
Βοηθοί: Καραγιάννης-Λαγός
Αγώνας: Βαθύκοιλο-Ολυμπιακός Λαμίας
Διαιτητής: Ξηρομερίτης
Βοηθοί: Τσουκνίδας - Ζαφείρης


Πρωτάθλημα Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
25η αγωνιστική Κυριακή 25-04-2010 ώρα : 16.30


Αγώνας: Ν. Κρίκελο-Τραγάνα
Διαιτητής: Ξηρομερίτης
Βοηθοί: Τσιούμας- Ξηρομερίτης Γ
Αγώνας: Ηράκλεια-Ρεγγίνι
Διαιτητής: Κούντζος
Βοηθοί: Σάκκος- Καραγιάννης
Αγώνας: Αετός-Καινούριο
Διαιτητής: Τσιούντζουρας
Βοηθοί: Κοτσιλίτη Τάνια - Τσιαφίτσας
Αγώνας: Καμ. Βούρλα- Αγ.Σεραφείμ
Διαιτητής: Σταμάτης
Βοηθοί: Τσατσάνης- Οικονόμου
Αγώνας: Κόμνηνος-Ζέλι
Διαιτητής: Λιτοσελίτης
Βοηθοί: Μπάμπαλης-Κυριαζής
Αγώνας: Αταλάντη 92- Ευβοϊκός
Διαιτητής: Καραγεώργος
Βοηθοί: Μπακάλης- Κόντος
Αγώνας: Ν. Μοναστήρι-Ομβρος
Διαιτητής: Γουργιώτης
Βοηθοί: Σκάρλας- Ζαφείρης
Αγώνας: Ακαδημία-Ευρυτανικός Ώρα 14.00
Διαιτητής: Σωσώνης
Βοηθοί: Πρατήλας- Λαγός
Αγώνας : Αρης Λαμίας-Εκκάρα
Διαιτητής: Ντζάθας
Βοηθοί: Κουτσούμπας Κ- Μαρανδιανός
Αγώνας: Μακρολίβαδο-Κορομηλιά
Διαιτητής: Κυριακόπουλος
Βοηθοί: Κοτσιλίτης- Χατζηθεοδώρου
Αγώνας: Καλαμάκι- Πετρωτό Ώρα 16.30
Διαιτητής: Μουτσώκος
Βοηθοί: Χαρίσης - Κεκετσίδης
Αγώνας: Μελιταία- Ελπίδες
Διαιτητής: Βελέντζας
Βοηθοί: Πατάγιας - Λιόσης
Αγώνας: Δίβρη-Ν. Γιανιτσού
Διαιτητής: Γιαννόπουλος
Βοηθοί: Τσαλίκης- Κιούσης
Αγώνας: Προμηθέας - Αυλάκι
Διαιτητής: Δουδούμης
Βοηθοί: Αποστόλου-Δόσκορης
Αγώνας: Βαρδάτες-Παγκράτι
Διαιτητής: Αναγνώστου
Βοηθοί: Δαουκλιώτη Ευα- Γκιολές Ιωαν.