Πέμπτη, 7 Μαρτίου 2013

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



Ο Σύνδεσμος Διαιτητών ποδοσφαίρου ανακοινώνει στα μέλη του, τις τριάδες που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΠΣΦ για το Σαββατοκύριακο 9-10/3/2013.
Πρωτάθλημα  Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
28η   αγωνιστική   Σάββατο  09-03-2013     ώρα : 15:30

Αγώνας:    ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ-ΕΝΩΣΗ
Διαιτητής:  ΤΣΙΟΥΜΑΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Β
Αγώνας:   ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ                            
Διαιτητής:   ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί: ΜΠΕΛΛΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:  ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ
Διαιτητής:   ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:  ΛΑΘΥΡΗΣ-ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
Διαιτητής:   ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ-ΚΑΚΛΗ
Αγώνας:  ΣΤΥΛΙΔΑ-ΔΑΦΝΗ
Διαιτητής:   ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΛΑΓΟΣ
Αγώνας:  ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
Διαιτητής:  ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί:  ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ-ΑΥΓΕΡΗΣ Η
Αγώνας: ΑΤΑΛΑΝΤΗ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ
Διαιτητής:  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:  ΤΣΙΟΡΤΟΣ - ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
Αγώνας:  ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ-ΑΓΡΟΤΗΣ
Διαιτητής:  ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί: ΒΛΑΧΟΣ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας:  ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Διαιτητής:  ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:  ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ


Πρωτάθλημα  Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
22η   αγωνιστική   Σάββατο  09-03-2013      ώρα : 15:30
                                              2ος ΟΜΙΛΟΣ  22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγώνας:     ΜΑΚΡΗ-ΘΥΕΛΛΑ 
Διαιτητής:   ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί:  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ
Αγώνας:  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2005 -ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ                       
Διαιτητής:   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί: ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ
Αγώνας:   ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ-ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί: ΠΑΠΠΑ- ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αγώνας:  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ                
Διαιτητής:     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:  ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ -ΧΑΝΗΣ
Αγώνας:  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:     ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:  ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ

Πρωτάθλημα  Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
22η   αγωνιστική   Κυριακή   10-03-2013      ώρα : 15:30
2ος ΟΜΙΛΟΣ  
Αγώνας:     ΒΙΤΩΛΗ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής:  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ-ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:     ΒΡΑΧΑ-ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ
Διαιτητής:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:  ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αγώνας:   Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Διαιτητής:    ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:  ΠΑΠΠΑ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας:    ΚΑΛΥΒΙΑ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής:  ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:  ΔΑΙΤΣΙΩΤΗ-ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ
Αγώνας:   ΓΛΥΦΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
Διαιτητής:   ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:   ΚΟΝΤΟΣ Β-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:  ΕΘΝΙΚΟΣ -ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής:   ΚΟΝΤΟΣ Μ
Βοηθοί: ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ-ΤΣΙΛΙΚΑ

4ος ΟΜΙΛΟΣ   
Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ-Ν. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ          ΓΗΠ.ΕΠΣΦ
Διαιτητής:   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί:  ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ
Αγώνας:  ΑΙΑΣ ΛΑΜΙΑΣ- ΚΑΛΑΜΑΚΙ         
Διαιτητής:  ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί: ΑΥΓΕΡΗΣ Η-ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ/ΣΔΠΦ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ        Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Ι. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   Δ. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ