Παρασκευή, 18 Ιανουαρίου 2013

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ



Ο Σύνδεσμος διαιτητών ποδοσφαίρου ανακοινώνει στα μέλη του, τις τριάδες που ορίστηκαν από την ΕΔ/ΕΠΣΦ για το Σαββατοκύριακο 19-20/1/2013.
Πρωτάθλημα  Α1- ερασιτεχνικής κατηγορίας
20η   αγωνιστική   Σάββατο  19-01-2013     ώρα : 15:00

Αγώνας:    ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ- ΕΝΩΣΗ
Διαιτητής:       ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:    ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ - ΣΑΚΚΟΣ
Αγώνας:  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ-ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ
Διαιτητής:         ΜΠΛΟΥΝΑΣ
Βοηθοί:    ΚΟΜΗΤΗΣ -ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ
Αγώνας:   ΑΓΡΟΤΗΣ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙΟΥ- ΑΤΑΛΑΝΤΗ
ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:     ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί:   ΜΠΕΛΛΗΣ- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ
Αγώνας:    ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΝΟΥ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
Διαιτητής:       ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί:    ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ- ΣΚΑΡΛΑΣ
Αγώνας:    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΣΤΥΛΙΔΑ
Διαιτητής:           ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί:   ΒΛΑΧΟΣ- ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ
Αγώνας:    ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΔΙΒΡΗ
Διαιτητής:         ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:   ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ Β-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ Β.
Αγώνας:    ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ-ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:           ΣΩΣΩΝΗΣ
Βοηθοί:   ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Δ
Αγώνας:  ΑΡΗΣ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:         ΤΖΟΒΑΡΑΣ
Βοηθοί:   ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Σ
Αγώνας:  ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΚΟΣ         
ΓΗΠ.  ΕΠΣΦ
Διαιτητής:     ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ
Βοηθοί:   ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ- ΑΥΓΕΡΗΣ Η

Πρωτάθλημα  Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
15η   αγωνιστική   Σάββατο  19-01-2013      ώρα : 15:00
1ος ΟΜΙΛΟΣ 
Αγώνας:   ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ -ΚΟΜΝΗΝΟΣ
Διαιτητής:              ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:   ΜΟΥΣΤΑΚΑ Ε-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Αγώνας:  ΡΕΓΓΙΝΙ -ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Διαιτητής:          ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:   ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΙΩΓΑΣ
                                              2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας:   ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ -ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΣ
Διαιτητής:           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Βοηθοί:   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:  ΜΑΚΡΗ 07- ΤΣΟΥΚΑ
Διαιτητής:         ΧΑΡΙΣΗΣ
Βοηθοί:   ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΑΘΥΡΗΣ
Αγώνας:  ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 05- ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 
ΓΗΠ. ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:     ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:  ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ
Αγώνας:     Π.ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ-ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟ
Διαιτητής:           ΤΣΙΟΡΤΟΣ
Βοηθοί: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΙΛΝΤΙΣΗΣ
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγώνας:  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτητής:   ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:  ΠΑΤΑΓΙΑΣ-ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ
Αγώνας: ΚΑΛΥΒΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΘΗΛΗΣ
Διαιτητής:    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ
Βοηθοί:  ΠΑΠΠΑ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ
4ος ΟΜΙΛΟΣ 
Αγώνας:  ΒΑΡΔΑΤΕΣ-  ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ
Διαιτητής:      ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:  ΔΑΙΤΣΙΩΤΗ-ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ

Πρωτάθλημα  Β’- ερασιτεχνικής κατηγορίας
9η αγωνιστική Σάββατο 19-01-2013      ώρα : 15:00

Αγώνας:   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΞΑΡΧΟΥ-ΑΕΝΑ
ΓΗΠ. Μ. ΠΛΑΤΑΝΟΥ
Διαιτητής:            ΤΣΙΑΒΟΣ
Βοηθοί:   ΚΑΡΑΟΥΛΗ-ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ

Πρωτάθλημα  Α- ερασιτεχνικής κατηγορίας
15η   αγωνιστική   Κυριακή   20-01-2013      ώρα : 15:00
                                                             1ος ΟΜΙΛΟΣ      
Αγώνας:      ΚΑΛΑΠΟΔΙ-ΚΗΦΙΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ
Διαιτητής:             ΞΑΡΧΑΣ
Βοηθοί:   ΣΑΚΚΟΣ -ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ
Αγώνας:  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ- ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
Διαιτητής:           ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ
Βοηθοί:    ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΠΕΛΛΗΣ
Αγώνας:  ΠΑΡΝΑΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ –ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
Διαιτητής:        ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Βοηθοί:   ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ
                                                             2ος ΟΜΙΛΟΣ       
Αγώνας:     ΒΙΤΩΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτητής:           ΛΑΘΥΡΗΣ
Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Αγώνας:       ΒΡΑΧΑ-ΑΡΧΑΝΙ
Διαιτητής:           ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί:  ΣΚΑΡΛΑΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΒΗ
                                                                  3ος ΟΜΙΛΟΣ       
Αγώνας:   ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΑ
Διαιτητής:          ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ
Βοηθοί:   ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ-ΠΑΤΑΓΙΑΣ
Αγώνας:   ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΣΤΥΛΙΔΑΣ
Διαιτητής:           ΚΟΥΔΑΣ
Βοηθοί:   ΜΗΤΡΑΝΤΖΙΑΣ-ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ
Αγώνας:   ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ-ΡΑΧΕΣ
Διαιτητής:     ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
Βοηθοί:   ΤΣΙΟΡΤΟΣ-ΚΑΚΛΗ
4ος ΟΜΙΛΟΣ   
Αγώνας:   ΚΑΛΑΜΑΚΙ- ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΤΑΙΑΣ
ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ
Διαιτητής:         ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ
Βοηθοί:  ΚΟΝΤΟΣ Β-ΚΑΛΕΜΗΣ
Αγώνας:   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ 
ΓΗΠ. ΕΠΣΦ
Διαιτητής:      ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Βοηθοί:  ΧΑΝΗΣ Σ-ΤΣΙΛΙΚΑ Β
Αγώνας:  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ –Ν. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί:    ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΑΣΤΑΚΗΣ
Αγώνας:  ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΟΜΒΡΟΣ
Διαιτητής:    ΓΚΑΛΙΜΑΝΗΣ
Βοηθοί:  ΑΥΓΕΡΗΣ Η-ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Πρωτάθλημα  Β’- ερασιτεχνικής κατηγορίας
9η αγωνιστική Κυριακή  20-01-2013      ώρα : 15:00

Αγώνας:  ΘΕΡΜΟΠΥΛΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΡΑΙΔΑΣ
Διαιτητής:  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί:    ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ--ΛΕΚΚΑ
Αγώνας:  ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92- ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητής:         ΚΟΝΤΟΣ Μ
Βοηθοί:    ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ - ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ


Πρωτάθλημα  Γ’- ερασιτεχνικής κατηγορίας
   αγωνιστική   Κυριακή  20-01-2013      ώρα : 12:00
Αγώνας:   ΕΛΠΙΔΕΣ –Ν. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥ
ΓΗΠ. ΕΠΣΦ           ΩΡΑ :12:00
Διαιτητής:        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ
Βοηθοί:    ΚΙΑΜΟΥΡΗΣ-ΚΟΝΤΟΣ Β

ΓΙΑ ΤΟ ΔΣ/ΣΔΠΦ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ        Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ι. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ   Δ. ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ